O nás

Společnost Abácie vám nově nabízí služby centra výživového poradenství a zdravého životního stylu. 

Změnu životního stylu nelze zvládnout za jeden den ani týden. A právě proto je důležitá podpora někoho, kdo vám pomůže sestavit individuální řešení.

Naučíme vás zdravě a bezpečně jíst, upravíme vaše stravovací návyky a pokud budete chtít pomůžeme vám zefektivnit pohybové aktivity. V průběhu celého programu poradenství budete mít příležitost vybrat si ze široké nabídky individuálních plánů a získat podrobné analýzy. Díky úzké spolupráci s odbornými poradci a trenéry budete mít příležitost zefektivnit vaše výsledky.

Další z našich cílů je zvýšit povědomí o aktuálních trendech ve zdravém životním stylu a různých stravovacích návycích. Toho chceme docílit organizací odborných seminářů, konferencí a praktických prezentací zaměřených převážně na zdravý životní styl, stravovací návyky a s tím spojené pohybové aktivity.

S radostí se podělíme o naše znalosti.

Ing. Aneta Hajdová

 

Otázky a odpovědi: O nás

Jak proběhne první setkání u výživového poradce?

Na úvodním setkání probereme vaše představy. Součástí návštěvy bude vyplnění dotazníku zaměřeného na váš současný způsob života, stravovací návyky, pitný režim, pohybovou aktivitu, zdravotní stav.

Provedeme analýzu složení vašeho těla diagnostickým přístrojem. Na základě výsledků měření a vašich cílů vám doporučíme vhodný výživový program a seznámíme vás s jeho průběhem

Co je to analýza stravovacích návyků?

Na první schůzce u výživového poradce obdržíte materiály k zapisování stravování. Po dobu 3 dnů budete zapisovat své stravovací návyky, pitný režim a pohybové aktivity. Hlavním cílem výživového poradce je získat co nejpřesnější informace o způsobu vašeho dosavadního stylu života.

 

Je objednávka závazná?

První osobní setkání pro vás nemusí být závaznou objednávkou. S výživovým poradcem se vždy osobně domluvíte na rozsahu spolupráce.

Co když se rozhodnu o využití vašich služeb až po absolvování a uhrazení komplexní diagnostiky na InBody230?

Tato částka vám bude z celkové částky výživového programu odečtena.

Lze si v průběhu prodloužit výživový program?

Ano určitě, bude účtována pouze rozdílná cena mezi programy.

Jakým způsobem můžu uhradit vaše služby?

Jednou z našich výhod je přijímání stravenek. Lze u nás platit platební kartou a po dohodě je možná i platba na fakturu.

Kdo jsou vaši klienti?

Našich služeb může využívat kdokoli, kdo má zájem o změnu životního stylu.

Budu muset vážit jídlo?

Klienti, kteří se přihlásí do redukčního programu se budou muset s touto realitou smířit.  Jídelníčky však budou sestaveny tak, aby to bylo pro ně co nejsnadnější. Součástí bude několik rad, jak si vážení usnadnit.

Jak často probíhají kontrolní návštěvy?

Budeme se setkávat každé 4 týdny na přeměření a vyhodnocovat výsledky průběžně. Na setkáních lze jídelníček aktualizovat.

 

Jak takový jídelníček vypadá?

Každý jídelníček je sestaven přímo na míru klientovi. Vytvoříme vám pestrý jídelníček na sedm dnů přesně podle parametrů vámi zvoleného výživového programu. 

 

1 | 2 >>